на головну

центральна районна бібліотека

 • Нові надходження
 • Віртуальні виставки
 • Бібліотекарю
 • Акція "Книга - в подарунок бібліотеці"
 • Видатні постаті Сокальщини
 • Василь Бобинський

  бібліотека для дітей

  інтернет центр

  Пункт доступу громадян до інформації;

  творчість наших читачів

  корисні лінки

  наш край

  контакти

  архіви

  книга гостей


  багато цікавої інформації про м.Сокаль та Сокальщину можна прочитати, завітавши на сторінку

  www.sokal.lviv.ua Сокаль і Сокальщина

   

   

  Google

   

  RAM counter  зимове дозвілля

  Інформація про проведення зимового дозвілля в Сокальській РДБ за 2005 рік

  Сокальська РДБ є центром організації дитячого дозвілля. Щороку бібліотекарі переконуються, що варто планувати дозвілеві міні програми.

  Традиційно бібліотекарі РДБ проводять разом зі своїми читачами зимові канікули. Цього року, як і завжди ми старались, щоб зимове дозвілля пройшло весело та корисно.

  Зимова міні програма пройшла під гаслом " Канікули даремно не будемо марнувати, а будемо як найбільше книжечок читати ". Відкриттям програми стала гороскоп-гра "Новий рік іде - Півника несе". Під час гри діти дізналися про східний гороскоп, про те, що чекає кожного у Новому році. До подорожі в історію речей "На санчатах з гори - забава дітвори" запросили бібліотекарі читачів молодшого шкільного віку. Під час подорожі читачі переглянули популярну дитячу енциклопедію серії Що? Як? Чому? "Світ знайомих незнайомців", дізнались про походження санчат про їх техніку виготовлення та про сучасні моделі .

  Інформіна "Різні народи один Новий рік" зацікавила читачів середнього шкільного віку. Разом з бібліотекарями читачі мандрували східними, західними, північними та південними країнами світу і дізналися про неординарне святкування Нового року. Тих хто більше хотів дізнатися по даній темі була запропонована тематична полиця книг серії "Я пізнаю світ" "Свята народів світу"

  Літературна вітальня "Казкар зі світовим ім'ям" запросила найменших до казкового світу Я. Грімма , якому 4 січня виповнилося 220 років. Читачі познайомилися з творчим життям автора і переглянули твори написані разом з його братом.

  Новорічні цікавинки "Що бажає кожен знак нам підкаже зодіак" зацікавили читачів середнього шкільного віку. Вони дізнались, що за зодіакальним гороскопом можна подарувати своїм друзям.

  Народознавча година: "Сніжний літопис новорічних традицій" зібрала читачів старшого шкільного віку. Їм було запропоновано серії нових книг по народознавству на виставці- запрошення "Зима запрошує на свята"

  Закінчилась програма конкурсом малюнків "Ялинка 2005". Кращі роботи було представлено на розсуд читачів, які вибрали переможців. Усіх учасників конкурсу було нагороджено солодкими подарунками ,а переможців книгами.

  Заступник директора по роботі з дітьми: (Дасюк Х.Є.)

  Сокальська центральна районна бібліотека ім. В.Бобинського