на головну

центральна районна бібліотека

 • Нові надходження
 • Віртуальні виставки
 • Бібліотекарю
 • Акція "Книга - в подарунок бібліотеці"
 • Видатні постаті Сокальщини
 • Василь Бобинський

  бібліотека для дітей

  інтернет центр

  Пункт доступу громадян до інформації;

  творчість наших читачів

  корисні лінки

  наш край

  контакти

  архіви

  книга гостей


  багато цікавої інформації про м.Сокаль та Сокальщину можна прочитати, завітавши на сторінку

  www.sokal.lviv.ua Сокаль і Сокальщина

   

   

  Google

   

  RAM counter  Історія бібліотеки

  Культурні новини краю

   

  Для малечі Сокальщини 18 грудня 2006 року о 16.00 в приміщенні Народного дому відбудеться театралізована казка "Йде святий наш Миколай" .

  Адміністрація НД

   

  22.11.2006

  Зустріч з поетом

  Традиційними стали зустрічі з цікавими людьми, які відбуваються в Сокальській центральній бібліотеці для дорослих. 22 листопада у нас в гостях був поет і самодіяльний композитор, член літературно-мистецького об'єднання „Колос” Ігор Курач.

  Ведуча – зав.відділом обслуговування Халупник С.Г. познайомила присутніх, а це старшокласники ЗСШ № 5, з творчістю поета, презентувала його першу поетичну збірку „Шхуна Менестрель”. Учні школи читали вірші І.Курача. Поет відповідав на запитання слухачів, розповідав про свої творчі плани, співав пісні на свої слова і на слова поетів Сокальщини. Учениця 10 кл. ЗШС № 5 Ровецька Анастасія подарувала всім пісню.

   

  22 листопада 2006 року о 10.00 год відбудеться творча зустріч з поетом Сокальщини Ігорем Курачем "Полину до казкової землі".

   

  29.09.2006

  Всеукраїнський день бібліотек


   

  29 вересня в Сокальському народному домі відбулась святкова імпреза, присвячена Всеукраїнському дню бібліотек.

  Ведучі Халупник Світлана, Жук Наталя та Івасів Олена говорили про свою любов до бібліотечної справи, книги, читачів, сердечно дякували і своїм працівникам і тим, хто читає, хто допомагає, хто спільно організовує літературно-мистецькі заходи. Це учитель Сокальської гімназії О.О.Васьків, викладач Сокальського ліцею О.О.Назарова, колектив Будинку учнівської творчості та Сокальської школи мистецтв ім. В.Матюка, літературно-мистецьке об’єднання „Колос”, Сокальський осередок Союзу Українок, жіночий ансамбль „Любисток”. Всі вони знайшли теплі привітні слова для бібліотечних працівників, поетичні та музичні вітання.

  На святі були присутні представники влади і голова районної ради Олег Солодяк, заступник голови райдержадміністрації Марія Христинич , начальник відділу культури і туризму Лариса Фарин, які вітали бібліотекарів району.

  Із словами вітання, вдячності звернулась до присутніх директор ЦБС Лобода Т.П. Найкращі бібліотекарі району були нагороджені в десяти номінаціях. не оминули увагою і ветеранів. Їм подарували пісню, квіти, цукерки й щирі оплески усіх присутніх.

  Свій талант демонстрували і бібліотекарі, вони співали, розповідали гуморески, а бібліотекар с. Хлівчани М.Павлова прочитала власні поезії і заворожила всіх присутніх ліричністю і щирістю своїх віршів.

  В кінці свята бібліотечні працівники частували всіх в залі власними солодкими виробами.

   


   

  Сокальська центральна районна бібліотека ім. В.Бобинського